Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Zawadzkiej

Zatrzymujące się przed przejściem dla pieszych audi zostało uderzone z tyłu przez mercedesa. Siła uderzenia była tak duża, że audi przejechało przez przejście i zatrzymało się na hydrancie. Na szczęście nie ucierpieli przechodnie, ani kierowcy.

Do kolizji doszło około godziny 14. Samochody jechały ul. Zawadzką do Ronda Solidarności w kierunku skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Przed przejściem dla pieszych przy skrzyżowaniu Zawadzkiej z ul. Mazowiecką kierowca audi zahamował, ale jadący za nim kierowca mercedesa, najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości i w ostatniej chwili usiłując ominąć hamujące audi, prawym przednim narożnikiem uderzył w jego lewy tylni narożnik. Siła uderzenia była na tyle silna, że audi przejechało po przejściu dla pieszych i zatrzymało się na znajdującym się w pobliżu hydrancie. 
Na szczęście nikt z ludzi w zdarzeniu nie ucierpiał.  Droga także nie została zablokowana. Audi znalazło się na pasie zieleni, a kierowca uszkodzonego mercedesa zjechał w ul. Mazowiecką.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę