Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pijany jechał zygzakiem

Kierowca jeepa widząc nadjeżdżający z przeciwnego kierunku pojazd musiał zjechać na pobocze aby uniknąć czołowego zderzenia. Podejrzewał. że jadący zygzakiem kierowca renault może być, dlatego wezwał policję, ale jeszcze przed jej przyjazdem, sam zatrzymała pijanego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Sokołach na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Gdy policjanci dojechali na miejsce, w którym kierowca jeepa zablokował renaulta, okazało się, że za jego kierownicą siedzi pijany 51-latek. Jak poinformowała policja mieszkaniec gminy Tykocin miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Policjanci od razu zatrzymali mu prawo jazdy, a w najbliższym czasie amator jazdy „na podwójnym gazie” odpowie przed sądem. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.
Poza tym tacy kierowcy zobowiązywani są przez sądy do opłacenia wysokich świadczeń od 5 000 zł do 60 000 zł, oraz tracą uprawnienia do kierowania pojazdami na co najmniej 3 lata. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę