Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

ŁOK rozpoczyna nowy sezon.

Łomżyńska Orkiestra Kameralna rozpoczyna kolejny sezon artystyczny. Już dziś przedsmak atrakcji czekających melomanów w najbliższych miesiącach. O 19-00 w Muzeum Przyrody w Drozdowie muzycy zapraszają na koncert "Muzyczny wieczór przy świecach" w wykonaniu znakomitych skrzypków Bartosza Zachłod i Krzysztofa Jakowicza. Wstęp na ten koncert jest bezpłatny. Jutro uroczysta inauguracja kolejnego sezonu artystycznego. W sali widowiskowej Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży o 18.30 łomżyńska orkiestra pod batutą Jana Miłosza Zarzyckiego będzie akompaniować Krzysztofowi Jakowiczowi.

Orkiestra ma już plany na wrzesień i październik. Za dwa tygodnie kolejny koncert „ Przeboje na smyczki”. A w następnym miesiącu muzycy zadedykują nauczycielom występ „ Jak cudne są wspomnienia”. Będzie też koncert „ Sacrum et musica „ z okazji 80-ciolecia Diecezji Łomżyńskiej. Ten występ ma być dedykowany biskupowi Stanisławowi Stefankowi z okazji 25-ciolecia sakry biskupiej i biskupowi Tadeuszowi Zawistowskiemu w 50-tą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę