Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Chłopiec z hulajnogą potrącony na pasach

Na przejściu dla pieszych przez aleję Piłsudskiego, przy skrzyżowaniu z ul. Reymonta, samochód osobowy potrącił małego chłopca z hulajnogą. Dziecko zostało zabrane do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 17. Chłopiec, według relacji świadków, w wieku około 6 – 7 lat, przechodził po przejściu dla pieszych do strony osiedla Górka Zawadzka w kierunku osiedla Konstytucji. Do wypadku doszło na pasie jezdni prowadzącym w kierunku Ronda Solidarności. Z pierwszych informacji wynika, że przed przejściem dla pieszych, by przepuścić przez chłopca z hulajnogą, zatrzymał się samochód jadący lewym pasem, ale samochód jadący prawym pasem usiłował przejechać. Doszło do zderzenia z chłopcem. Według relacji osób na miejscu zdarzenia, dziecko miało nie odnieść widocznych obrażeń, ale i tak zostało zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala. 

Na miejscu pracują policjanci wyjaśniający okoliczności tego zdarzenia. 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę