Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mały Płock - nabezpieczniejszą gminą w Polsce

Prestiżowy tytuł "Bezpieczna gmina" i 50 tysięcy złotych zdobył Mały Płock w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Samorząd z powiatu kolneńskiego okazał się najlepszy w Polsce w kategorii gmin wiejskich, chociaż rywalizacja była ostra- wystartowało w niej ponad 270 gmin z całej Polski. Na sukces Małego Płocka zapracowali wszyscy - zapewnia wójt - Józef Dymerski. Współpracownikami Urzędu Gminy były powiatowe komendy policji i straży pożarnej, straż gminna i szkoły a także strażacy - ochotnicy.

Najważniejsze przedsięwzięcia związane z bezpieczeństwem, to przebudowa w granicach gminy drogi 63 wiodącej na Mazury, utworzenie straży gminnej i zakup dla niej fotoradaru oraz opracowanie "Mapy miejsc niebezpiecznych w gminie"- wymienia wójt Józef Dymerski. Także cała nagroda w konkursie- 50 tysięcy złotych - zostanie przeznaczona na poprawę stanu bezpieczeństwa w Małym Płocku.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę