Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rondo Solidarności bez sygnalizacji świetlnej

Główne zdjęcie
Rondo Solidarności

Uwaga kierowcy! Ważna zmiana w organizacji ruchu na Rondzie Solidarności. W środę na 7 godzin w ciągu dnia wyłączona ma zostać sygnalizacja świetlna sterująca ruchem na wszystkich wjazdach na rondo. Rondo Solidarność znajduje się na skrzyżowaniu dwóch ważnych, dwujezdniowych ulic miejskich: alei Piłsudskiego i ul. Zawadzkiej.

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje, że w związku z prowadzonymi pracami modernizacyjnymi zachodzi konieczność wyłączenia spod napięcia złącza kablowego zasilającego sygnalizację świetlną na Rondzie Solidarności. Prace planowane są na środę 3 lipca 2019 r. w godzinach 8:00-15:00 - poinformował Urząd Miejski w Łomży prosząc o ostrożną jazdę i zwrócenie uwagi na pierwszeństwo przejazdu na rondzie. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę