Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pijani wpadli w „trzeźwy poranek”

Ponad 20 pijanych kierowców zatrzymali wczoraj policjanci z województwa podlaskiego. Rekordzistą wśród nich był 36 kierujący volkswagenem passatem, który został zatrzymany w Łomży. Miał blisko 2,4 promile alkoholu. Wpadł w trakcie policyjnej akcji „trzeźwy poranek”.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wczoraj o poranku policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali trzeźwość kierowców na ul. Nowogrodzkiej. W ciągu kilku godzin przebadano niemal 550 kierowców. Wśród nich było czterech, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę mając w sobie alkohol. Trzech z nich popełniło wykroczenia – czyli miało więcej niż 0,2 i mniej niż 0,5 promila alkoholu. Wśród nich był także 37-letni kierowca ciężarowego Mana, którzy jechał mając w sobie blisko 0,4 promila. 

Znacznie bardziej pijany był 36-letni kierowca vw passata. Ten jechał ulicą Nowogrodzką po godzinie 5. rano mając w sobie 2,4 promile alkoholu. Mężczyzna od razu stracił prawo jazdy i grozi mu surowa kara, którą wymierzy sąd. Jak się okazało był też wczorajszym rekordzistą nietrzeźwości z całego województwa podlaskiego. Pijanych kierowców, którzy popełnili przestępstwo, czyli jechali mając w organizmie ponad pół promila alkoholu, policjanci złapali wczoraj aż 23. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę