Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Metamorfozy z marką Taranko w Galerii Bursztynowej /video/

5 kobiet przeszły wizerunkową przemianę. Barbara, Anna, Małgorzata, Katarzyna i Magdalena chciały zobaczyć siebie w całkiem nowej odsłonie. Jak podobają Wam się efekty metamorfozy?

Zagłosujcie na swoją faworytkę Na Facebooku Galerii Bursztynowej! facebook.com/GaleriaBursztynowa Wystarczy pod zdjęciem wybranej uczestniczki zostawić miły komentarz. 
Pani, która zdobędzie najwięcej głosów w nagrodę otrzyma stylizację, którą zaprezentowała. Za drugie miejsce będzie nagroda pocieszenia. Efekty sesji zdjęciowej i film video możecie zobaczyć więcej na naszej stronie bursztynowa.pl

Zobacz film

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę