Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 07.09.2005

Wczoraj w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się zapowiadane wcześniej spotkanie przedsiębiorców i przedstawicieli Forum Gospodarczego Łomży z reprezentantami Władz Miasta. Pana Prezydenta reprezentował Naczelnik Kancelarii Pan Andrzej Czechowski a Radę Miasta siedmiu Radnych z Przewodniczącym Panem Janem Jarotą.
Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową reprezentowali: Prezes Maciej Krzysztof Zajkowski, Viceprezes Józef Kosiorek oraz Viceprezes
dr Stanisław Kaczyński.


Więcej informacji na stronie głównej serwisu internetowego Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej pod adresem www.iph.lomza.pl

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę