Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bus wpadł do rowu

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 63 między Łomżą a Zambrowem. W Nagórkach na rondzie przy wjeździe na obwodnicę Zambrowa do rowu wpadł bus.

Do wypadku doszło około godziny 4.15.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca volkswagena zjeżdżając z obwodnicy Zambrowa w kierunku Łomży, nie zapanował nad pojazdem, zjechał na lewą stronę, uderzył w barierki ochronne i wjechał do rowu, gdzie samochód przewrócił się. Autem podróżowało 5 osób.  Dwie z nich zostały odwiezione do szpitala. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę