Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Dopalał lasy, trafi za kraty

Główne zdjęcie
zdjęcie ilustracyjne

Na trzy mieniące sąd tymczasowo aresztował 28-letniego mężczyznę, który kilkakrotnie podpalał lasy w gminie Kołaki Kościelne. Podpalacza ujęli policjanci z Zambrowa.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Zambrowie policjanci w miniony wtorek, przyjęli zgłoszenie o podpaleniu należącego do osób prywatnych lasu w gminie Kołaki Kościelne. Mundurowi szybko ustalili, że podpalaczem jest mieszkaniec tej samej gminy. Mężczyzna tego samego dnia, w krótkich odstępach czasu podpalał ściółkę leśną w rejonie miejscowości Zanie Leśnica. Jak się okazało 28– latek, kilka dni wcześniej w sąsiedniej miejscowości, również podpalił ściółkę leśną, gdzie doszło do opalenia drzew na obszarze 8 arów, na szkodę Nadleśnictwa Łomża. 
Zatrzymany mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Sąd Rejonowy w Zambrowie, na wniosek prokuratury zdecydowała o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę