Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Fiskus lepszy od innych

Główne zdjęcie
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Łomży Tadeusz Zysik (w środku) z nagrodą w konkursie Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

Urząd Skarbowy w Łomży oraz Urząd Skarbowy w Zambrowie znaleźli się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy. Konkurs od 17 lat organizuje Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów, a łomżyński US został nagrodzony po raz 10.

Podobnie jak w latach ubiegłych, urzędy skarbowe były oceniane przez przedsiębiorców przez pryzmat jakości obsługi, łatwości komunikacji z urzędem oraz kompetencji pracowników. W tegorocznej XVII już edycji konkursu, za promowanie wysokich standardów w zakresie obsługi podatników, a także rzetelną współpracę, wyróżniono 65 urzędów skarbowych z całego kraju.

Wśród nich były trzy z województwa podlaskiego: Pierwszy US w Białymstoku, Urząd Skarbowy w Łomży oraz Urząd Skarbowy w Zambrowie. Białostockie US  otrzymywał wyróżnienie w każdej dotychczasowej edycji konkursu, dla łomżyńskiego US to 10. wyróżnienie, a US w Zambrowie nagrodzono po raz pierwszy. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę