Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kolejne potrącenie małego rowerzysty

11-letni chłopiec został potrącony przez samochód, gdy rowerem przejeżdżał przez przejazd dla rowerów przy skrzyżowaniu ul. gen. Władysława Sikorskiego z ul. Wojska Polskiego w Łomży. Chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala. Na miejscu pracują policjanci wyjaśniając wszelkie okoliczności tego wypadku.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17. Z pierwszych informacji wynika, że dwaj chłopcy na rowerach mieli przejeżdżać przez przejazd dla rowerów znajdujący się wraz z przejściem dla pieszych na ul. Sikorskiego przy skrzyżowaniu z ul. Wojska Polskiego, gdy nagle jednego z nich potrącił skręcający w prawo z Wojska Polskiego w Sikorskiego samochód osobowy marki Hyundai. Potrącony chłopiec, w wieku 11 lat, z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Z pierwszych informacji wynika, że maja one nie zagrażać jego życiu.
 
Przypomnijmy w ubiegłą środę w Łomży przy skrzyżowaniu ul. Zjazd z ul. Rybaki doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem młodego rowerzysty, który wpadł pod autobus komunikacji miejskiej. Wówczas 14-latek, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę