Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony www.radio.bialystok.pl

Prokuratorzy będą sprawdzali, czy łomżyńscy policjanci pobili zatrzymaną osobę

Czy łomżyńscy policjanci pobili zatrzymaną osobę? Będą to sprawdzali prokuratorzy. Do zdarzenia miało dojść 9 czerwca, podczas przyjmowania 53-letniego mieszkańca powiatu łomżyńskiego do Pomieszczenia dla Osób Zatrzymanych.

Mężczyzna trafił tam po tym, kiedy jego córka poprosiła o pomoc mundurowych. 53-latek był pod wpływem alkoholu i doprowadził do awantury domowej. Jak mówi Dariusz Błażejczyk z Prokuratury Okręgowej w Łomży, mężczyzna twierdzi, że podczas przyjmowania do PdOZ-u został pobity przez policjantów.

Prokuratura wystąpiła do Komendy Miejskiej Policji w Łomży o przekazanie materiałów, które dotyczą tej sprawy.

Pierwotnie sprawą zajmowała się Prokuratura Rejonowa w Łomży. Ale ze względu na częstą współpracę z łomżyńskimi policjantami śledczy poprosili Prokuraturę Okręgową o wyłączenie ich z postępowania. Nie zapadła jeszcze decyzja, która z prokuratur zajmie się sprawą.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę