Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Napad na punkt STS w Łomży

Nieznany sprawca napadł prawdopodobnie z nożem na punkt STS na Starym Rynku w Łomży. Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie. Trwa policyjna akcja poszukiwania sprawcy.

Na razie nie ma szczegółowych informacji o zderzeniu. Policja potwierdza jedynie, że do napadu doszło. Na miejscu pracują policyjni specjaliści. Trwają także poszukiwania sprawcy, który po napadzie uciekł prawdopodobnie ze skradzionymi pieniędzmi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę