Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na Zjeździe

Autobus komunikacji miejskiej przejechał po nastoletnim chłopcu, który jadąc rowerem najprawdopodobniej wjechał na jezdnię wprost przed niego. Stan 14-latka jest bardzo ciężki. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala. Niestety tam zmarł.

Do wypadku doszło około godziny 15.35. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży do wypadku doszło gdy autobus MPK skręcał z ulicy Zjazd w ulicę Rybaki. Okoliczności wypadku ustalają pracujący na miejscu funkcjonariusze.

- Będziemy dokładnie ustalać w jakich okolicznościach doszło do zderzenia obu pojazdów. Na chwilę obecną nie możemy wypowiedzieć się jednoznacznie o przyczynie tego zdarzenia. To zostanie ustalone w toku czynności - podkreśla Szlesińska.

Według relacji osób na miejscu zdarzenia chłopiec najprawdopodobniej jechał rowerem z góry wzdłuż ulicy Zjazd. Rower, którym jechał nie jest zniszczony, ale po chłopcu przejechał autobus. W wyniku tego 14-latek doznał bardzo poważnych i rozległych obrażeń. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala. Niestety nie udało się go uratować. 

Na miejscu nadal pracują m.in. policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowo przebieg zdarzenia. W związku z tym zablokowana jest ulica Rybaki w pobliżu skrzyżowania z ul. Zjazd, a na ul. Zjazd ruch jest ograniczany lu wstrzymywany w zależności od potrzeb prowadzonych  czynności. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę