Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przedwakacyjny weekend

Miniony weekend był ostatnim przed wakacjami. Według łomżyńskich policjantów minął spokojnie pomimo, że na drogach regionu widać było większy ruch pojazdów i odnotowano aż 15 kolizji drogowych. Niektórzy usiłowali być szybsi od całej reszty kierowców i dwóch z nich, za kierownicę auta ponownie będzie mogło wsiąść dopiero po wakacjach.

Wczoraj w południe doszło do zderzenia się dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Wojska Polskiego w Łomży. Na szczęście nikt z podróżujących nie odniósł większych obrażeń. Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży przez cały weekend w mieście i najbliższej okolicy doszło do 15 kolizji drogowych. Główną ich przyczyną było niezachowanie należytej ostrożności. W żadnym z tych zdarzeń jadący w samochodach ludzie nie odnieśli większych obrażeń. 

Policjanci zwracają uwagę, że wielu kierowców jadąc na weekendowy wypoczynek, nazbyt się spieszy. W Miastkowie policjanci z KMP w Łomży zatrzymali dwóch kierowców, którzy przez tę miejscowość usiłowali przejechać z prędkością ponad 100 km na godzinę. Pierwszy z nich 38 latek jadący volvo 102 km/h „wpadł” w piątek. W sobotę zatrzymano tu 32-latka w golfie, który w terenie zabudowanym jechał 107 km/h. Urszula Brulińska podaje, że obaj panowie zostali ukarani mandatami po 400 zł i 10 punktami karnymi. Obu kierowcom policjanci zatrzymali także prawa jazdy, które będą im wstrzymane na trzy miesiące. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę