Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 16 czerwca 2021 napisz DONOS@

Burzowa atmosfera drugiego stopnia

W nocy i jutro rano nad regionem mogą przechodzić silne burze. Synoptycy z białostockiego biura prognoz meteorologicznych IMGW wydali ostrzeżenie przed burzami z gradem, przy czym dla Łomży i okolicznych powiatów łomżyńskiego, kolneńskiego i grajewskiego nadano im drugi stopień zagrożenia.

Ostrzeżenie ważne jest od godziny 3. w nocy z soboty na niedzielę do niedzieli do godziny 13. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h. Miejscami możliwy grad.
Dyżurny synoptyk IMGW-PIB Karolina Kierklo wydając to ostrzeżenie określiła prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska na 80%.

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę