Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Tragiczny eksperyment

Śledczy z Łomży wyjaśniają okoliczności tragicznej śmierci 18-latka w Pniewie. Młody chłopak zginął porażony prądem elektrycznym po zetknięciu z kuchenką mikrofalową. Wypadek był efektem nieudanego eksperymentu młodych ludzi, którzy wspólnie spożywali alkohol.

Śledztwo w sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Łomży. Prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. 18-latek z dwoma kolegami wspólnie świętowali z alkoholem. W pewnym momencie wpadli na pomysł, aby przeprowadzić eksperyment z udziałem kuchenki mikrofalowej.  Efekt okazał się tragiczny - jedne z nich zginął. 
- Z dotychczasowych ustaleń postępowania, a przeprowadzona sekcja zwłok to potwierdziła, 18-latek zmarł na miejscu wskutek porażony prądem elektrycznym po zetknięciu z kuchenką mikrofalową – mówi prokurator Karolina Szulkowska, Prokurator Rejonowy w Łomży. - dotychczasowe ustalenia nie potwierdzają, aby jakiekolwiek inne osoby mogły przyczynić się do tej śmierci. 
Do tragedii doszło w poprzedni piątek.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę