Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Dwupasmówka na Przykoszarowej?

Główne zdjęcie
Kierowca passata ominął korek na ul. Przykoszarowej gnając do przodu po chodniku i ścieżce rowerowej przed „Mechaniakiem”.

Kierowcy z Łomży przyzwyczaili się już do długich korków przed godziną 8. rano m.in. na ul. Przykoszarowej przed skrzyżowaniem z Aleją Legionów. Czasami jednak niektórzy najwyraźniej nie wytrzymują... napięcia. Czytelnik dziś rano nagrał nietypowy i wręcz szalony sposób na ominięcie korka. Kierowca passata pognał do przodu po chodniku i ścieżce rowerowej przed „Mechaniakiem”.

Akcja rozgrywała się o godzinie 7.50. Korek samochodów na ul. Przykoszarowej miał wówczas kilkaset metrów długości. Pan Janek opowiada, że dużo jeździ po kraju i w samochodzie ma zainstalowana kamerkę rejestrującą wszystko to, co przed samochodem się dzieje. Jak często także dziś wolno jechał w korku ul. Przykoszarową w kierunku Alei Legionów, gdy nagle zobaczył, że chodnikiem ścieżką rowerową wyprzedza go srebrny volkswagen passat. 
- Fantazja niektórych kierowców coraz bardziej przeraża – mówi pan Janek dodając, że kierowca passata na chodnik i ścieżkę rowerową musiał wjechać w okolicy zajezdni MPK, przy cmentarzu i przejechał nią, także centralnie po przejściu dla pieszych, co najmniej do ul. Handlowej. 
Dalej widok z kamery w samochodzie już nie sięga. To i tak wyczyn nie lada. Kierowca passata mógł zaoszczędzić dwie albo i trzy minuty przejeżdżając chodnikiem ze 200 metrów. 

Szaleńczy rajd kierowcy passata nie ujdzie płazem. O sprawie poinformowania została policja, a na nagraniu dobrze widać numer rejestracyjny pojazdu. Warto dodać, że akurat w tym miejscu chodnik ułożony jest jest bezpośrednio przed szkołą, a na nagraniu widać, że idą nim młodzi ludzie.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę