Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Kobiety rządzą w ŁSM

Główne zdjęcie
Bloki ŁSM na Górce Zawadzkiej

Krystyna Zapert została przewodnicząca Rady Nadzorczej Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wczoraj odbyło się pierwsze posiedzenie wybranej w maju nowej Rady Nadzorczej ŁSM. Jej większość to kobiety i one przejęły prawie wszystkie funkcje.

Łomżyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa to pierwsza i największa spółdzielnia w mieście. W jej zasobach – 185 blokach i ok. 40 domach jednorodzinnych, mieszka około połowy mieszkańców Łomży. Rada nadzorcza spółdzielni mieszkaniowej kontroluje i nadzoruje działalność spółdzielni. Czuwa nad pracą zarządu, koryguje nieprawidłowości, a w szczególnych przypadkach zastępuje zarząd. Jest także instancją odwoławczą od decyzji zarządu w sprawach dotyczących praw członków.
Wybory nowej RN ŁSM odbywały się 23 i 24 maja. W 15-osobowym gremium większość 8 osób, to panie. Trzy, które objęły najważniejsze funkcje w „nowej” RN, zasiadały także w  RN spółdzielni. Przewodnicząca została Krystyna Zapert, reprezentantka  osiedla Centrum. Edyta Dorota Kuligowska zastępca przewodniczącej RN jest z osiedla Jantar, a Małgorzata Pietruszewska, sekretarz RN, z osiedla Górka Zawadzka. Kobiety zostały przewodniczącymi Komisji Rewizyjnej –  Katarzyna Malinowska, oraz Komisji Społeczno – Kulturalnej - Barbara Cecylia Żelazna. Jedym mężczyzną, który objął funkcję w nowej RN ŁSM jest Mariusz Mertens. Został on przewodniczący Komisji Technicznej.

Oto pozostali członkowie RN ŁSM: Marcin Antoniak, Elżbieta Sabina Bączek, Jan Chmielewski, Witold Gronostajski, Mariusz Gulanowski, Emilia Konopka, Teresa Marchwicka, Bartosz Trojanowski, Maksymilian Tymiński. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę