Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Świeże spojrzenie na letnie upały! Takie rzeczy tylko w TARANKO w Galerii Bursztynowej

Stylistka doskonale znająca markę TARANKO na specjalne zaproszenie Galerii Bursztynowej zagwarantuje Ci nową wizję samej siebie. Niezwykle lubiana kolekcja to już tradycyjnie najbardziej kobiece kroje, które podkreślają urodę każdej z nas niezależnie od wieku.

Sukienki w bieli oraz w wersji jasnych pasteli wykonane z miękkich i delikatnych tkanin sprawią, że w letnie upały zawsze będziesz czuła się lekko i świeżo, a cena Cię zaskoczy.

Zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej odbędą się 15 czerwca od godz. 12 do godz. 19.00. Co więcej, w tym dniu spośród kupujących zostanie wybranych 5 Pań, które wkrótce wezmą udział w tak lubianych metamorfozach. Nagrodą główną w wyniku głosowania na Facebooku będzie stylizacja Taranko. Zapraszamy Panie w każdym wieku.

bursztynowa.pl

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę