Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Coraz cieplej

Najwyższe temperatury powietrza zanotowane wczoraj wieczorem, o godzinie 20., przez stacje IMGW w województwie podlaskim wynosiły: 31,9°C w Bondarach, 31,8°C w Suwałkach, 31,6°C w Jabłonowie-Wypychach. W Marianowie koło Piątnicy było „tylko” 30,3°C. Dziś ma być cieplej, a jutro jeszcze bardziej. Cały czas obowiązuje ostrzeżenie przed upałami, któremu nadano drugi w trzystopniowej skali stopień zagrożenia, przy czym dziś i jutro możliwe będą burze.

W środę w regionie przeważnie słonecznie. Zachmurzenie ma być małe i umiarkowane, po południu lokalnie wzrastające do dużego z możliwością wystąpienia przelotnych opadów deszczu i burz. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 15 mm. Bardzo ciepło - temperatura maksymalna w ciągu dnia będzie wynosiła od 30°C do 33°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i południowy. W czasie burz możliwe porywy do 65 km/h.

W nocy zachmurzenie małe, jedynie początkowo lokalnie duże z możliwością wystąpienia zanikających przelotnych opadów deszczu i burz. Temperatura minimalna od 18°C do 20°C.

W czwartek podobnie jak w środę - Temperatura maksymalna od 31°C do 33°C. Najpierw słonecznie, a później mogą pojawić się chmury  aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu i burz, lokalnie z gradem. Te mają być głównie na zachodzie i północy województwa. Prognozowana wysokość opadów podczas burz do 40 mm. W czasie burz możliwe porywy wiatru nawet do 90 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę