Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Prawie jak kąpielisko

Główne zdjęcie
Nowa plaża miejska

Do końca miesiąca zamknięty będzie Park Wodny, czyli miejska pływalnia przy ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. W obiekcie rozpoczęły się prace konserwacyjne, a przy nim „budowlane” nowej „plaży miejskiej”. To tu ma w tym roku stanąć miejski basen odkryty zdolny pomieścić jednocześnie 20 kąpiących się osób.

W związku z zamknięciem Parku Wodnego od dziś do końca czerwca Pływalnia Miejska przy ulicy Juliana Niemcewicza 17a. czynna jest od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do piątku, a w sobotę i niedzielę w godzinach 8.00 – 22.00. To teraz jedyne miejsce, gdzie mieszkańcy Łomży mogą szukać ochłody w wodzie, która jest pod nadzorem ratowników.
Od 19 czerwca, gdy w szkołach będą odbywały się zakończenia roku szkolnego ruszyć ma „nowa miejska plaża”. Wytyczono ją nie nad Narwią, lecz w samym środku miasta – na dawnym boisku szkolnym SP nr 1, przy Parku Wodnym. To tu znalazł się basen odkryty, który przez ostatnich kilka lat ustawiany był na terenach rekreacyjnych w dawnej strzelnicy przy ul. Konstytucji 3 Maja. Basen ma 12,7 m długości i 6,6 m szerokości. Głębokość wody to maksymalnie 110 cm i może pomieścić 20 jednocześnie kąpiących się osób. Obok niego MOSiR ma rozstawić dmuchany plac zabaw dla najmłodszych, oraz leżaki. Póki co nie ujawniono jakie opłaty trzeba będzie wnosić, aby móc skorzystać „nowej miejskiej plaży”. Placówka podaje jedynie, że regulamin i cenniki udostępnione będą wkrótce. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę