Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Radosny i kolorowy „Marsz dla życia i rodziny”

Około 250-300 osób, z kolorowymi balonikami, transparentami, śpiewem i modlitwą przeszło w niedzielne południe ulicami Łomży w „Marszu dla życia i rodziny”. Podobne marsze, w których brały udział całe rodziny od dziadków po wnuczęta, odbyły się w kilkudziesięciu miastach Polski pod hasłem: „Polska rodziną silna!”. Ich uczestnicy domagali się ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

„Marsz dla życia i rodziny” wyszedł w Katedry Łomżyńskiej po południowej Mszy świętej.   Uczestnicy mieli  kolorowe baloniki i transparenty z hasłami: „Polska rodziną silna”, „Piąte: nie zabijaj”, „Rodzina kolebką życia”.  W organizację Marszów w zaangażowane są ruchy, wspólnoty, parafie i organizacje, które łączy przekonanie, że szacunek dla życia i rodziny stanowi fundament ładu społecznego. 
Jak przekazywał biskup Tadeusz Bronakowski, zachęcają wiernych do pójścia w łomżyńskim marszu, „organizowane są one w celu publicznego świadectwa o podstawowych wartościach jakimi są: ludzkie życie oraz małżeństwo i rodzina oparta na małżeństwie kobiety i mężczyzny” - Serdecznie zapraszamy każdego kto szanuje, broni, troszczy się i docenia  życie ludzkie od poczęcia do naturalnej śmierci a także pragnie silnych i zdrowych rodzin, do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny! - zapraszał biskup. 

Łomżyński „Marsz dla życia i rodziny” wyszedł z Katedry, a jego celem jest parafia Krzyża Świętego, gdzie do wieczora odbywał się będzie tradycyjny, organizowany od wielu lat, festyn rodzinny. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę