Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 października 2022 napisz DONOS@

„Majster” złodziej

27-letni mężczyzna, który miał wykonać prace remontowe na posesji, skradł biżuterię z domu w okolicy Zambrowa. Właściciel oszacował straty na kwotę 6800 złotych, a policjanci, którzy zatrzymali podejrzanego odzyskali część skradzionego mienia.

Jak przekazuje policja do zatrzymania 27-latka doszło w poniedziałek. Mężczyznę podejrzany jest m.in. o kradzież biżuterii z jednego z domów, na terenie powiatu. Jak ustalili policjanci, do przestępstwa prawdopodobnie doszło podczas prac remontowych, które wykonywał mężczyzna na tej posesji. 27–latek usłyszał zarzut, a jego dalszym losem zajmie się sąd.

220810024636.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę