Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pędzili, aż do...

Jeden w BMW ściął dwie latarnie i dachował w Kuziach, drugi w golfie pędził 113 km/h ul. Zawadzką w Łomży. Obaj kierowcy płacą za zbyt szybką jazdę. Pierwszy poza zniszczonym samochodem dostał mandat, drugi też dostał mandat, ale przede wszystkim musiał oddać prawo jazdy.

Do dachowania w Kuziach na drodze Łomża – Myszyniec doszło wczoraj około godziny 17.50. Według ustaleń policji  21-letni kierowca BMW nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wychodząc z łuku drogi wjechał na krawężnik, po czy stracił panowanie nad autem. To mógł być tragiczny wypadek, bo do zdarzenia doszło na wysokości szkoły podstawowej, a BMW dachując ścięło dwie latarnie. Samochodem jechał tylko kierowca i miał wiele szczęścia, bo także on nie odniósł większych obrażeń.

Kolejnym za szybkim kierowcą okazał się 39-letni mieszkaniec Łomży. Ten wieczorem, ok. 19.30,  pędził volkswagenem golfem nową częścią ulicy Zawadzkiej z prędkością 113 km/h. To o 63 km/h więcej niż dozwalają przepisy. Mężczyzna poza mandatem i punktami karnymi stracił także prawo jazdy. To zgodnie z prawem będzie mu zatrzymane na trzy miesiące. 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę