Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Poseł Kołakowski przekazuje podziękowania od prezesa Kaczyńskiego

Główne zdjęcie
List prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego

W Łomży na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego zagłosowało 54,4% mieszkańców, a w Powiecie Łomżyńskim aż 74,4%. To jedne z najlepszych wyników w kraju. Za pośrednictwem biura poselskiego posła Lecha Kołakowskiego, który jest szefem miejskich struktur partii, podziękowania dla mieszkańców przesłał prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Zwycięstwo w wyborach do parlamentu Europejskiego jest niezmiernie ważne, ale one same odeszły już do przeszłości. Teraz czekają nas jesienne wybory do Sejmu i Senatu – napisał prezes Kaczyński.

Uzyskany w wyborach do Parlamentu Europejskiego wynik wyborczy PiS na Ziemi Łomżyńskiej był historycznie wysoki. Tak dużego poparcia społecznego partia Jarosława Kaczyńskiego jeszcze nigdy nie miała. W gminie Przytuły na listę PiS zagłosowała aż 89% wyborców, co było rekordem Polski. Teraz za pośrednictwem biura poselskiego Lecha Kołakowskiego, przewodniczącego miejskich struktur PiS, podziękowania mieszkańcom za udzielone poparcie przekazała prezes Jarosław Kaczyński. 
- Z całego serca dziękuję Państwu za udzielenie nam poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego oraz głosy oddane na naszych kandydatów. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za okazane nam zaufanie. To właśnie dzięki Państwu, dzięki wszystkim Osobom, które doceniły naszą wiarygodność, odnieśliśmy ten jakże cenny wyborczy sukces – napisał prezes Kaczyński.

Dalsza część listu jest już poświęcona kolejnym wyborom, które odbędą się jesienią. To wybory do Sejmu i Senatu. 
- To w nich rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany – napisał prezes PiS. - Aby kontynuować ją i rozszerzać musimy w tych wyborach uzyskać - tak jak w 2015 r. - większość bezwzględną, czyli zdobyć ponad połowę mandatów do Sejmu RP. Jest to dla pomyślności naszej Ojczyzny sprawa kluczowa. Dlatego już dziś pragnę Państwa prosić, byście jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze większą liczbę głosów na Prawo i Sprawiedliwość, a także jeszcze mocniej wspierali podczas kampanii wyborczej naszych kandydatów.

Na zakończenie listu prezes Jarosław Kaczyński w imieniu działaczy partii obiecuj, „że będziemy jeszcze ciężej pracować dla Polski, jeszcze ciężej pracować na rzecz wzrostu jakości oraz poziomu życia wszystkich Polaków”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę