Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Krowa i łoś sprawcami wypadków

Niecodzienny wieczór na drodze 645 Łomża - Myszyniec. Około godz. 22. doszło tu do dwóch zdarzeń drogowych, które spowodowały zwierzęta. W ich wyniku jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce we wsi Gawrychy. Jak wynika z pierwszych informacji krowa wyszła na jezdnię przed jadące auto w kierunku Myszyńca. Kierowca zdążył  zatrzymać się, ale nie zrobił tego jadący za nim motocyklista. Uderzył on w tył samochodu osobowego i zobrażeniami ciała został przewieziony do łomżyńskiego szpitala.

Inne zdarzenie miało miesjsce w lesie za Nowogrodem, niedaleko skrętu do wsi Jurki. Tu łoś wyszedł przed jadący także w kierunku Myszyńca samochód osobowy. Podróżującym na szczęście nic groźnego się nie stało, mimo, że samochód został poważnie uszkodzony. W tej chwili w obu tych miejscach pracują służby.

Policjanci ustalają dokładny przebieg obu zdarzeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę