Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Szukają świadków uszkodzenia autobusu MPK

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży szukają świadków uszkodzenia autobusu MPK. Zdarzenie miało miejsce w czwartek 30 maja 2019 roku tuż po godzinie 19:10 w Łomży, gdzie do ruszającego na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Polowej autobusu linii nr 8 MPK (jadącego od Placu Kościuszki w stronę ulicy Sikorskiego), najprawdopodobniej oddano strzał z wiatrówki.

Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że podczas zdarzenia w pojeździe znajdowało się 6 osób, które mogły być narażone na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Osoby jadące wyżej wymienionym autobusem oraz wszystkie inne, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub mogą udzielić istotnych informacji do szczegółowego wyjaśnienia tej sprawy, prosimy o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji w Łomży przy ulicy Wojska Polskiego 9 lub telefoniczny pod numerem /86/ 474 1404, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 112.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę