Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Prezes PKS NOVA z Zambrowa

Rada Nadzorcza należącej do samorządu województwa spółki PKS NOVA odwołała jej dotychczasowego prezesa Cezarego Sieradzkiego. Nowym prezesem będzie Andrzej Mioduszewski (50 lat) - kandydat PiS na burmistrza Zambrowa w jesiennych wyborach samorządowych.

To „PKS Nova”, spółka która powstała z wchłonięcia przez PKS Białystok innych PKS-ów w województwie podlaskim, w tym także PKS Łomża i PKS Zambrów. Właścicielem PKS Nova jest samorząd województwa podlaskiego, a funkcje właściciela pełni Zarząd Województwa.

W kwietniu nowy Zarząd Województwa dokonał zmiany składu Rady Nadzorczej PKS NOVA. Teraz jej nowi członkowie dokonali rozliczenia zarządu spółki za 2008 roku i nie udzielili prezesowi Cezaremu Sieradzkiemu absolutorium. Nowym prezesem samorządowych PKS-ów będzie Andrzej Mioduszewski z Zambrowa. To rolnik, przedsiębiorca i aktywny samorządowiec i polityk PiS. Przez dwie kadencje radnym powiatu zambrowskiego, ubiegał się o mandat poselski, a jesienią ze wskazania PiS startował w wyborach na burmistrza Zambrowa. Przez kilka ostatnich lat Mioduszewski pełnił funkcję wiceprezesa należącej do Skarbu Państwa spółki Elewarr. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę