Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Prawie lato

Główne zdjęcie
Synoptyczna prognoza pogody dla Łomży na ten tydzień. (źródło: pogodynka.pl/ IMGW-PIB)

Wczoraj zanotowana najwyższa temperatura powietrza na stacji IMGW w Marianowie koło Piątnicy wyniosła 24,8°C. Dziś ma być cieplej, a w kolejnych dniach, z dnia na dzień temperatura ma jeszcze rosnąc.

Na poniedziałek synoptycy z białostockiego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW zapowiadają niemal same słonce. Zachmurzenie jeśli się pojawi będzie małe i tylko okresami może wzrastać do umiarkowanego. Będzie ciepło. W województwie podlaskim ma wynieść od 24°C do 26°C. To temperatura w cieniu, co oznacza, że na słońcu będzie powyżej 30. Wiatr słaby, okresami umiarkowany wschodni i południowo-wschodni będzie tylko nieznacznie obniżał odczucie ciepła. W nocy też ciepło – temperatura spadnie minimalnie do 13°C. 

We wtorek do 27°C, zachmurzenie małe i umiarkowane - zdaniem synoptyków - po południu w centrum oraz na południu regionu, miejscami wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę