Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

„Łomżyńskie Anioły Biznesu” poszukiwane

Główne zdjęcie
Mieczysław Bieniek (dyrektor PUP Łomża), Maria Dziekońska (wicestarosta) i Andrzej Garlicki (wiceprezydent Łomży)

W pierwszej edycji było 46 przedsiębiorstw, w drugiej 57. Władze ogłosiły start trzeciej edycji konkursu „Łomżyńskie Anioły Biznesu”. Nagroda ma być wyróżnieniem przyznawanym przedsiębiorcom, którzy swoją działalnością przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji Miasta Łomża i Powiatu Łomżyńskiego.

Konkurs organizowany jest wspólnie przez Miasto Łomża, Starostwo Powiatowe w Łomży oraz Powiatowy Urząd Pracy. Wiceprezydent Andrzej Gralicki wspólnie z wicestarostą Marią Dziekońską i dyrektorem Mieczysławem Bieńkiem zapraszali przedsiębiorców, aby zechcieli wziąć udział w tym konkursie. Na terenie miasta i powiatu działa około 9 tysięcy firm. 

- Jest wiele wartościowych firm i przedsiębiorstw, które chcemy docenić – mówiła wicestarosta Dziekońska. 

Gala wręczenia „Łomżyńskich Aniołów Biznesu” odbędzie się 24 września tradycyjnie w Kinie Millenium. W tym roku towarzyszyć jej ma konferencja „Invest in Łomża”, na której mają być radcowie handlowymi z ambasad akredytowanych w Polsce. Wiceprezydent Garlicki zapowiedział udział w niej także przedstawicieli Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Banku Gospodarstwa Krajowego, Polskiego Funduszu Rozwoju, Agencji Rozwoju Przemysłu, Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Krajowej Izby Gospodarczej.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane przez cały czerwiec za pośrednictwem strony internetowej klab.um.lomza.pl.  

W pierwszej edycji konkursu w 2017 roku  „Łomżyńskimi Aniołami Biznesu” wybrano: Kino Millenium (debiut roku), Agro-Rolnik ze Śniadowa (firma z sercem), OSM Piątnica (Ambasadorem Ziemi Łomżyńskiej),  IT Card (firma roku) oraz Kurpiewscy: PHU (pracodawca jutra) i FIRMA (inicjatywa roku).
W drugiej edycji konkursu (2018 r.) statuetki Aniołów otrzymali: Iwona Gosk w kategorii „Kobieta Biznesu”, Nemitech jako „Debiut Roku”, Bona - „Firma z sercem”, Ubojnia Zwierząt w Podgórzu to „Pracodawca Jutra”, Sonarol „Inwestor Roku”, Monika Żochowska „Ambasador Ziemi Łomżyńskiej”, Edpol – „Firma Roku”, a Pepees to Super Anioł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę