Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Brakuje ok. 3 tysięcy wniosków

Do Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży do dzisiaj wpłynęło 77 338 wniosków pod rolników o dopłaty bezpośrednie za rok 2019. To około 96,3% tych, które powinny wpłynąć. Nabór wniosków trwa do jutra.

W tym roku po raz drugi ARiMR przyjmuje wnioski za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Dotyczy to wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich, płatności obszarowych z PROW 2014-2020 oraz płatności obszarowych (zalesieniowych) z PROW 2007-2013 za rok 2019. Teoretycznie nabór powinien zakończyć się dwa tygodnie temu - 15 maja, ale po decyzji ministra rolnictwa termin ten został przedłużony do 31 maja br. Z danych przekazanych przez ARiMR w Łomży wynika, że wniosków nie złożyło jeszcze około trzech tysięcy uprawnionych do tego rolników z województwa podlaskiego. ARiMR przypomina, że tylko rolnicy, którzy złożą dokumenty w terminie otrzymają dopłaty w pełnej wysokości. Rolnicy mogą składać wnioski jeszcze w czerwcu (do 25 czerwca), ale za każdy dzień roboczy opóźnienia należne kwoty płatności zostaną pomniejszone o 1 proc.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę