Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Biznesmeni i radni o rozwoju gospodarczym

O lokalnych podatkach, promocji miasta, ulgach dla przedsiębiorców tworzących nowe miejsca pracy, a także zasadach przyznawania koncesji na sprzedaż alkoholu rozmawiali przedstawiciele łomżyńskich przedsiębiorców z przedstawicielami władz Łomży. Przedsiębiorcy zrzeszeni w Forum Gospodarczym Łomży przedstawili swoje oczekiwania i propozycje dotyczące rozwoju przedsiębiorczości w mieście. Przedstawili także analizę porównawczą warunków rozwoju przedsiębiorczości w Łomży i 15 miastach północno-wschodniej Polski, z której wynikało, że łomżyńscy biznesmeni mają trudniej niż ich koledzy w większości z nich.

Przedsiębiorcy Łomży oczekiwaliby ożywienia działalności Rady Gospodarczej przy prezydencie miasta, bliskiej współpracy pomiędzy samorządem a forum gospodarczym choćby przy opiniowaniu projektów uchwał i stworzenia specjalnej komórki w ratuszu ds przedsiębiorców.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę