Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Bursztynowy Dzień Dziecka

W sobotę, 1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w Bursztynowym Dniu Dziecka, który odbędzie się na terenie zielonym obok Galerii Bursztynowej. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji sportowych, edukacyjnych, rozrywkowych oraz modowych. Ze wszystkich atrakcji dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie.

Z okazji Dnia Dziecka na najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Dzieci będą mogły obejrzeć przeróżne występy na scenie - taneczne, pokazy naukowe oraz fitness. Jedną z głównych atrakcji będzie pokaz mody dziecięcej, podczas którego zostaną zaprezentowane kolekcje marek Coccodrillo, 5.10.15 oraz Reporter Young. Tego dnia wystąpią na scenie także „Śpiewające szczurki”, grupa która wykona największe hity muzyczne dla dzieci.  

Ponadto, dzieci oraz młodzież będą mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych. Za największą aktywność dzieci otrzymają nagrody od Galerii Bursztynowej oraz partnerów akcji. Na dzieci będą czekały także atrakcje w strefie edukacyjnej – pokazy chemiczne, czy też prezentacja karetek pogotowia ratunkowego, quada ratowniczego, wozu strażackiego oraz sprzętu policyjnego, w strefie rozrywkowej – dmuchańce, kącik malucha, fotobudka oraz w strefie prozdrowotnej - diagnostyka wad postawy u dzieci, pomiar składu ciała, porady dietetyka.  

Ze wszystkich atrakcji dzieci będą mogły skorzystać bezpłatnie. 

Podczas imprezy będą zbierane pieniążki przez wolontariuszy na leczenie i rehabilitacje chorych dzieci. Zachęcamy również do skorzystania z promocji w sklepach Galerii Bursztynowej przygotowanych specjalnie na Dzień Dziecka. 

Szczegółowy plan wydarzenia znajdziesz na bursztynowa.pl

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę