Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

„Flavor of Poland” w Łomży

Główne zdjęcie
twitter.com/flavorofpoland

W środę i czwartek w Łomży, ale także w Nowogrodzie i okolicach Wizny będzie nagrywany odcinek programu „Flavor of Poland” (Smak Polski) – informuje Łukasz Czech z ratusza. To serial o tematyce podróży kulinarnych, który w Amerykańskiej Telewizji Publicznej zaprezentuje Polskę, jej piękno, tradycje, zabytki, historię, nowoczesność i pełną gamę unikalnych smaków. Twórcy programu byli już m.in. w Krakowie, Poznaniu, Gdańsku czy Białymstoku.

Prowadząca program jest Aleksandra August, amerykańska aktorka polskiego pochodzenia. W każdym odcinku odwiedza ona inny region Polski, opowiadając o jego historii, dziedzictwie, zabytkach, kulturze jednocześnie odkrywając tajemnice polskiej kuchni.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza z Łomży w programie mają być pokazane m.in. nadnarwiańskie bulwary, Katedra, Muzeum Północno - Mazowieckie, Starówka, jak również Skansen Kurpiowski w Nowogrodzie i miejsce obrony Wizny z 1939 r.. Regionalne potrawy będą natomiast przygotowywane w kompleksie hotelowo – gastronomicznym Labirynt.

„Flavor of Poland” (Smak Polski) to 13. odcinkowy serial. Emisja programu planowana jest jesienią w American Public Television (APT). Przez najbliższe 3 lata ma być prezentowany w blisko 350 stacjach APT na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę