Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na skrzyżowaniu do Mężenina

Trzy uszkodzone auta to bilans zdarzenia na skrzyżowaniu drogi krajowej 63 Łomża – Zambrów z drogą wojewódzką 679 Łomża – Mężenin. Do zderzenia się aut doszło po godzinie 14. 15 Na miejscu pracują służby, a ruch odbywa się z utrudnieniami.

Ze pierwszych informacji wynika, że audi jadąc droga krajową od Łomży chciało skręcić w lewo w drogę wojewódzką w kierunku Mężenina. Niestety kierowca audi miał nie ustąpić pierwszeństwa przejazdu mercedesowi jadącemu drogą krajową od Podgórza w kierunku Łomży. Uderzenie wyło na tyle silne, że audi uszkodziło jeszcze inny pojazd, który na drodze do Mężenina czekał na możliwość bezpiecznego wjazdu na drogę krajową. 
Na szczęście nikt z jadących w samochodach miał nie odnieść większych obrażeń. Na miejscu była karetka pogptowia, ale według informacji podawanych przez policję, nie było potrzeby przewożenia kogokolwiek do szpitala. 

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalają dokładne okoliczności tej - według policji - kolizji drogowej. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę