Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lipca 2024 napisz DONOS@

Ciepło i burzowo

Nawet do 25°C może wzrosnąć dziś temperatura powietrza w województwie podlaskim. W dzień zachmurzenie przeważnie duże, do południa możliwe przelotne opady deszczu, a po południu i wieczorem miejscami burze, także z gradem. Prognozowana wysokość opadów, głównie podczas burz lokalnie do 35 litrów wody na metr kwadratowy ziemi.

Burzom będzie towarzyszył także silny wiatr, który w porywach może osiągać prędkość do 80 km/h. Podobnie burzowa atmosfera utrzyma się w pierwszej części nocy. Prognozowana wysokość opadów, zwłaszcza podczas burz do 25 mm. 

Jutro znacznie chłodniej do 16°C i spokojniej. Początkowo możliwe miejscami przelotne opady deszczu, ale po południ maja one stopniowo zanikać. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę