Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Kołakowski: Znakomity wynik, zwłaszcza lidera listy

Główne zdjęcie
Poseł Lech Antoni Kołakowski i europoseł Karol Karski

- Takiego wyniku, tak dużego poparcia społecznego jeszcze nigdy mnie mieliśmy – mówił poseł Lech Antoni Kołakowski, przewodniczący miejskich struktur PiS dziękując mieszkańcom Łomży i Ziemi Łomżyńskiej za poparcie kandydatów tej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Znakomity wynik, zwłaszcza lidera listy, profesora Karola Karskiego, zobowiązuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy – dodaje.

W Łomży na PiS głosowało 54,4% mieszkańców, a w Powiecie Łomżyńskim 74,4%. Zdaniem posła Kołakowskiego ten wynik jest zasługą dobrych działań rządu, i prowadzenia przez polityków PiS skutecznej polityki społecznej i rozwojowej. 
- Wspieramy polskie rodziny, wspieramy Polaków, ale także wspieramy regiony, które przez lata były zaniedbane. Takim regionem była nasza Ziemia Łomżyńska, ale to się teraz zmienia – mówi Kołakowski wskazując zbudowaną trasę ekspresową S8 do Warszawy, zlecenia na budowę ekspresowej Via Baltica przez Łomżę, czy wytyczenie przez Ziemię Łomżyńską nowej linii kolejowej z Warszawy na Mazury. - Za tę ostatnią inwestycję szczególnie dziękuję profesorowi Karolowi Karskiemu, który od początku wspierał moje działania, aby przesunąć te linię jak najbliżej Łomży. To było realne wsparcie i udało się to osiągnąć kilka tygodniu temu. Razem wykorzystaliśmy tę szansę. Jestem przekonany, że mieszkańcy Łomży i regionu dobrze to wiedzą, dlatego tak wielu z ich poparło profesora Karskiego, wyrażając w ten sposób także poparcie dla realizowanego przez nas programu naprawy naszej Ojczyzny – dodaje poseł Kołakowski. 
Szef struktur PiS w Łomży mówi także, że znakomity wynik PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego zobowiązuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy. 
- Są kolejne wyzwania. Nasz region jest bardzo ważnym miejscem na mapie geopolitycznej Polski, Europy i NATO – mówi poseł Kołakowski chwaląc doświadczenie, kompetencje i wiedzę profesora Karola Karskiego. - Przez ostatnie pięć lat był już naszym europosłem i na forum europejskim bronił polskich spraw. Jestem przekonany, że nadal będzie to robił, a mandat jaki obejmuje, mając poparcie tak wielu tysięcy mieszkańców naszego regionu, będzie jeszcze silniejszy. Polska, my Polacy chcemy silnej Unii Europejskiej, która będzie wspólnotą silnych Ojczyzn, z zachowaniem ich odrębności i tożsamości. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę