Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kolizja na Rondzie Solidarności.

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia dwóch aut na Rondzie Solidarności przed południem w Łomży. Na miejscu pracują służby, są utrudnienia.

Ze wstępnych informacji wynika, że jedno auto Volvo jechało ul. Zawadzką od kościła Krzyża Św. a drugie ul. Piłsudskiego. Oba pojazdy spotkały się na skrzyżowaniu. Nie wiadomo, który kierowca wjechał na czerwonym, to mają ustalić policjanci. Jedna osoba, pasażerka z Opla, została przewieziona do szpitala.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę