Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Jubileusz 10-lecia powstania MOSiR

W ramach podziękowań za wspólne 10 lat Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zaprasza na obchody jubileuszu w piątek 24 maja na Stadion Miejski przy ulicy Zjazd. Przyjazd znanych aktorów, piosenkarzy i sportowców, występy wokalne i artystyczne oraz szereg konkurencji sportowo-rekreacyjnych to tylko część atrakcji jakie przygotował MOSiR dla mieszkańców. Wstęp bezpłatny!

Plakat
Plakat

Od godziny 15.00 na stadionie rusza Strefa Atrakcji m.in. z Sumo Bubble Balls i największym w Polsce Football Dartem. W Strefie Wyzwań lokalne stowarzyszenia i kluby sportowe zaplanowały pokazy różnych dyscyplin sportowych. Piłka nożna, boks, szachy, lekkoatletyka – to tylko niektóre dyscypliny, do których uprawiania będą zachęcali trenerzy klubów. Wydarzenie wspierać będzie także swoją obecnością Policja, Grupa Ratownicza Nadzieja i Nadleśnictwo Łomża. W tym samym czasie o oprawę wokalną i artystyczną zadba Miejski Dom Kultury z Magda Sinoff na czele oraz grupy taneczne z łomżyńskiego BK Step.

O godzinie 17.30 nastąpi uroczyste wręczenie podziękowań dla osób i organizacji aktywnie wspierających działania MOSiR na rzecz sportu w mieście Łomża.

Punktem kulminacyjnym jubileuszu będzie mecz piłki nożnej Reprezentacji Artystów Polskich vs. Miasto Łomża, który rozpocznie się o godzinie 19.00. W RAP zobaczymy m.in.: Rafała Maseraka (tancerz z programu Taniec z Gwiazdami), Rafała Mroczka (aktor), Macieja Florek (tancerz i juror You Can dance) i członków zespołu Pectus. Pół godziny przed meczem Artyści zaproszą mieszkańców do zejścia na murawę i uczestniczenia z nimi we wspólnej rozgrzewce.

MOSiR zachęca także do odwiedzenia obiektów, którymi administruje w poniedziałek 27 maja. Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego w godzinach funkcjonowania obiektów dla wszystkich osób indywidualnych udostępnione będą bezpłatnie:

  • PARK WODNY i Strefa SPA oraz Sala Zabaw MOSiRek- ul. Wyszyńskiego 15, tel. 86 2180692

  • Pływalnia- ul. Niemcewicza 17a, tel. 2160108

  • Korty Tenisowe przy Stadionie Miejskim- ul. Zjazd 18, 86 2163427

  • Port Łomża- wypożyczalnia sprzętu wodnego: kajaki, kanadyjki i rowery wodne- ul. Żydowska 10, tel. 86 4441011

Aby uniknąć kolejek zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego z wybranym obiektem. Na stronie głównej www.mosir.lomza.pl udostępniona jest informacja ile aktualnie osób przebywa w Parku Wodnym i na Pływalni.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymywać na bieżąco informacje o lokalnych wydarzeniach sportowo-rekreacyjnych zapraszamy do śledzenia fanpage MOSiR Łomża na facebooku.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę