Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Zostań wolontariuszem na Walizce

Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje wolontariuszy na 32. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka. Poszukiwanych jest 9 osób, kreatywnych i komunikatywnych, które chciałyby choć na krótko zostać aktorami i zagrać w spektaklu Teatru KTO z Krakowa. Warunek: skończone 16 lat, dyspozycyjność, pełen entuzjazm i miłość do teatru.

Na potrzeby 32. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka, czyli największego wydarzenia artystycznego organizowanego w Łomży, który w tym roku trwał będzie od 12 do 15 czerwca organizator, czyli Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje 9 kreatywnych i komunikatywnych osób - 5 mężczyzn i 4 kobiet. Osoby te mogą zdobyć artystyczne doświadczenie i wystąpić w spektaklu „Zapach czasu” z artystami znakomitego krakowskiego teatru KTO. Spektakl ten zostanie wystawiony na Starym Rynku w Łomży 12 czerwca 2019 o godz. 21.00.
Wolontariusze będą mieli możliwość uczestniczenia w próbie,  poznania kulis organizacji dużej międzynarodowej imprezy, szansę zdobycia ciekawego doświadczenia artystycznego oraz spotkania interesujących osób.
Na zgłoszenia wolontariuszy (liczy się kolejność) Teatr czeka do 24 maja br. Za udział w spektaklu wolontariusze otrzymają wejściówki na wszystkie inne spektakle prezentowane w ramach  Festiwalu.

Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje także kogoś ze znajomością języka chińskiego. To może nie być wolontariat. Teatr oferuje współpracę na czas Festiwalu i pomóc w komunikacji grupie Guangxi Puppetry Theatre zaproszonej do udziału w Walizce.

Więcej informacji i zgłoszenia:
telefon: 86 216 59 55
e-mail: teatrlomza@hi.pl

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę