Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 07 czerwca 2023 napisz DONOS@

Honda dachowała na drodze Jedwabne - Przytuły

Dwie osoby ucierpiały w wypadku do którego doszło na drodze Jedwabne – Przytuły. Na wysokości wsi Przytuły–Las samochód osobowy honda civic wypał z drogi, uderzył w drzewo i dachował wpadając do rowu. Na miejscu są służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18. Z pierwszych informacji wynika, że samochód po dachowaniu leży w rowie. Prawdopodobnie jechał od Przytuł w kierunku Jedwabnego. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Ślady na miejscu mogą wskazywać, że nagle kierowca stracił panowanie nad autem, które wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i dachowało. Na miejsce jako pierwsze dotarły jednostki ratowniczo-gaśnicze straży pożarnej. Poszkodowanym udzielana jest pomoc przez dwie wezwane na miejsce załogi pogotowia ratunkowego. Prawdopodobnie stan jednego z nich jest poważny. Okoliczności wypadku i jego przyczyny ustalają policjanci, którzy także pracują na miejscu.   

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę