Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejne roboty drogowe w Łomży

Ponad rok ma trwać remont ulicy Poznańskiej. Prace właśnie się zaczynają. Od czwartku do końca miesiąca 8 września zamknięty dla ruchu do końca miesiąca zostanie odcinek długości około 500 metrów od ul. Wojska Polskiego do ul. Poznańskiej. Następnie prace będą szły systematycznie dalej w kierunku Małej Kraski.

Remont ul. Poznańskiej przeprowadzi firma PBK z Łomży. Koszt inwestycji to prawie 6 500 000 zł. Podczas remontu wykonane zostaną wszystkie roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, a następnie wykonana zostanie całkowicie nowa droga, o szerokości 7 metrów, z trzech warstw asfaltu. Zakończenie wszystkich prac na ul. Poznańskiej planowane jest 30 października 2006 roku. Remont Poznańskiej spowoduje utrudnienia w ruchu. Objazd zostanie poprowadzony ul. Spokojną. Jak informuje Łukasz Szczech z Biura Prasowego ratusza dla mieszkańców domów przy ul. Poznańskiej dojazd do posesji ma być „w miarę możliwości” zapewniony.

W związku z remontem ulicy trasy przyjazdów zmienia kilka linii komunikacji miejskiej. MPK-i linii 1, 2, 4 11 i 15 jadące od Alei Legionów do Bawełny będą kończyły trasę na ul. Poznańskiej przy fabryce mebli.
Tymczasem w środę wieczorem na Alei Legionów przy dworcu PKS rozpocznie się malowanie znaków poziomych. Prace te powinny potrwać 2 dni.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę