Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ponad sto dzieci wzięło udział w castingu do pokazu mody w Galerii Bursztynowej

Pokaz mody dziecięcej odbędzie się 1 czerwca podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Pomyślnie etap castingu przeszło aż trzydzieścioro dzieci, to o dziesięcioro więcej niż planowali organizatorzy.

Coraz większą popularnością cieszą się akcje modowe dla dzieci w Galerii Bursztynowej. W tym roku ponad sto dzieci wzięło udział w castingu do pokazu mody, który odbędzie się 1 czerwca podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Dzieci do lat piętnastu przybyły do centrum handlowego nawet z okolicznych powiatów. Pomyślnie ten etap przeszło trzydzieścioro dzieci, to o dziesięcioro więcej niż planowali organizatorzy.  

 

- Musimy przyznać, że wybór był trudny, ponieważ wszystkie dzieci zaprezentowały się rewelacyjnie. Postanowiliśmy wybrać do pokazu mody więcej dzieci niż finałową dwudziestkę – podkreślają organizatorzy.  

Wspaniałą pamiątką dla każdego dziecka, które wzięło udział w wydarzeniu są profesjonalne zdjęcia wykonane przez fotografa Adama Wołosza. Fotografie oraz film można obejrzeć na stronie bursztynowa.pl

Dzieci wybrane do pokazu mody zaprezentują kolekcje marek 5,10,15, Coccodrillo oraz Reporter Young na scenie podczas Bursztynowego Dnia Dziecka. Tego dnia na wszystkie dzieci będzie czekało mnóstwo atrakcji sportowych, rozrywkowych oraz edukacyjnych.

Zapraszamy w sobotę, 1 czerwca od godziny 13.00.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę