Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wreszcie większe opady

W sobotę spadło ok. 4,4 mm deszczu, w poniedziałek 7,8 mm, a od wczorajszego do dzisiejszego ranka 13,1 mm. To dopiero początek. Synoptycy zapowiadają, że w ciągu dnia miejscami w województwie podlaskim może spaść nawet 20 mm deszczu. Podobne sumy opadów mogą być także w nocy i jutro.

Na czwartek dla regionu Karolina Kierklo, synoptyk dyżurny białostockiego biura prognoz IMGW-PIB, prognozuje zachmurzenie duże z lokalnymi większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, głównie przelotne, rano i wieczorem okresami o natężeniu umiarkowanym. Lokalnie burze, zwłaszcza na południu regionu. W ciągu dnia dłuższe przerwy w opadach. Miejscami prognozowana wysokość opadów do 20 mm. 

Temperatura maksymalna od 15°C do 18°C, ale odczucie ciepła studzić będzie deszcz i wiatr na ogół umiarkowany, okresami porywisty, wschodni. W czasie burz możliwe są porywy wiatru do 55 km/h.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu, głównie przelotne, lokalne burze, zwłaszcza na południu regionu. Prognozowana wysokość opadów, zwłaszcza podczas burz lokalnie do 20 mm. Temperatura minimalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. 

W piątek podobnie: zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. Prognozowana wysokość opadów podczas burz lokalnie do 20 mm. Temperatura maksymalna od 17°C do 20°C. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę