Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Taakkkaaaa ryba...

Szczupaka o wadze 5 kg i długości 85 cm. złowił w Narwi Waldemar Pędziński. Doktor medycyny zanim wyciągnął rybę na brzeg „walczył” z drapieżnikiem przez kwadrans. Potyczka pomiędzy wędkarzem, a szczupakiem rozegrała się w okolicach Bronowa.

Szczupak jest dość popularną rybą w kraju i regionie jednak taki okaz nie trafia się codziennie. Dr Waldemar Pędziński ze spiningiem i błystką „Alga 1” otrzymaną jeszcze od ojca na dużą rybę zaczaił się w piątek 2 września – ok. 15 km na wschód od Łomży.
Złapać na haczyk tak wielką rybę to jedno, a wyciągnąć ją na brzeg to drugie. Jak podkreśla dr Pędziński zacięta walka trwała 15 minut, ale w końcu się udało. Szczupak przegrał...

Po powrocie do domu wędkarz trofeum poddał dokładnym pomiarom. Okazało się, że złowiony w Narwi szczupak miał 5 kg wagi, a jego długość od płetwy ogonowej do pyska pełnego ostrych zębów wyniosła 85 cm.
Wędkarz i okaz na załączonych fotografiach.
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę