Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Piątnicy

Jedna osoba trafiła do szpitala po porannym zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Do wypadku doszło przy wjeździe do Piątnicy na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 64 Piątnica - Jeżewo z drogą wojewódzką nr 668 Piątnica - Jedwabne. Są utrudnienia w ruchu, na miejscu pracują służby.

Z pierwszych informacji wynika, że kierująca audi kobieta jadąca od Piątnicy i skręcająca w kierunku Jedwabnego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu samochodowi kia, który jechał droga krajową od strony Wizny do Piątnicy. W wypadku obrażeń doznała kierująca audi, którą zabrano do szpitala. Po wypadku część skrzyżowania jest zablokowana, a ruch odbywa się wahadłowo. 

Na miejscu pracują policjanci szczegółowo wyjaśniając okoliczności wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę