Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Chojnach

Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzaniu osobowej skody z dostawczym iveco. Do wypadku doszło w Chojnach Młodych na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 61 z drogą powiatową prowadzącą od Nowogrodu przez Chojny i Szczepankowo do Śniadowa. Na szczęście kierowca skody nie odniósł większych obrażeń.

Do wypadku doszło około godziny 17. Kierowca skody jechał droga krajową nr 61 z Ostrołęki do Łomży, gdy na skrzyżowaniu w Chojnach Młodych drogę zajechał mu samochód dostawczy. Doszło do zderzenia samochodów. Skoda ma kompletnie zniszczony przód. Kierujący skodą mężczyzna został zabrany do szpitala, ale na szczęście nie odniósł większych obrażeń. 
 
Na miejscu prasują policjanci wyjaśniając szczegółowo okoliczności zdarzenia.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę